Твої Очі

2017-06-15 12:52:00
Твої Очі
Група Без Обмежень видавши в лютому альбом, і відкатавши всеукраїнський тур на його підтримку, вирішила не зупинятися на цьому і продовжує оприлюднювати окремі пісні з диску. Третім уже таким синґлом стає пісня Твої Очі, яка порівняно з попередніми роботами звучить трохи веселіше. Принаймні таке враження складається зі слів фронтмена Без Обмежень Сергія Танчинця.

«Це пісня не скажу що з веселим, але все ж світлішим настроєм. Вона, на наш погляд, буде корисною для нас і для нашого слухача саме в літній період року. Композиція має простий, зрозумілий, але в той же час нетривіальний текст».

Отож, літній настрій і став причиною, чому з усіх пісень альбому «5 Хвилин» музиканти вибрали  саме річ Твої Очі. Але до цієї причини долучилася ще одна – вибір слухачів. Виявляється, під час концертів на підтримку диску, саме цей трек по-особливому сприймали відвідувачі.

«Ще одна причина така, що ця пісня є однієї з найцікавіших на наших виступах. Ми з туром об’їздили 18 міст України і завжди, коли ми її грали, вона надзвичайно класно і приємно сприймалася слухачами: всі підтанцьовували і підспівували, знаючи текст».