Подих Ночі

2019-07-10 11:56:00
Подих Ночі

Минулого року Тартак видав свій подвійний альбом АнТАРТАКтида, перша частина якого складається з 12 дуетів Олександра Положинського з різними українськими музикантами. Кілька треків з цього запису вже пішли в радіоефіри, а тепер черга пісні Подих Ночі, яку Тартакзаписав зі співачкою Бажаною.

Історія їхнього дуету дуже довга. Все почалося ще десь у 2010, коли Бажана і Тартак хотіли записати спільну композицію. Але далі обговорення справа не пішла. За кілька років вони знову повернулися до співпраці і навіть написали пісню, але до студії композиція не дійшла. Ще через кілька років була третя спроба і пісню навіть записали і зняли на неї кліп. На жаль, через розрив стосунків Бажани з її тодішнім продюсером композиція залишилася у шухляді продюсера і ми знову не почули дуету Тартака зі співачкою.

І тільки минулого року з четвертої спроби народилася їхня спільна річ Подих Ночі. Текст пісні народився не відразу, його довго переписували, а тоді вже у студії над аранжуванням не менш наполегливо чаклував саундпродюсер Артур Даніелян. Зате результат вийшов вартий вашої Уваги.