Злилася з Весною

2019-09-10 18:03:00
Злилася з Весною
Група Цвіт Кульбаби після серії концертів нарешті добралася до студії, щоб записати кілька нових пісень. Про повноцінний альбом хлопці поки що не думають, бо зосередилися на записі окремих композицій, і такою найновішою роботою є трек Злилася з Весною. Цю річ лідер групи Василь написав якось випадково і саме цю випадковість вважає запорукою її гітовості:

«Пам’ятаю одно разу я прийшов на репетиційну базу. В той момент, коли я сів працювати, на вікно прилетів красивий птах і почав стукати по підвіконню, як на зло. Мабуть це був якийсь знак відкласти цю пісню на деякий час. Я зачинив вікно і коли взяв у руки гітару – відразу народилася нова мелодія і почали сипатися слова. Таке буває. Мабуть в такі моменти народжується хітяра».

Василя не бентежить те, що пісню Злилася з Весною він презентує у вересні, а в назві композиції є згадка про весну. За його словами кохання – це демісезонне почуття. До того ж на виступах Цвіту Кульбаби пісня заходить «на ура»

«Я впевнений, що ця пісня знайде свого слухача, бо на концертах я бачу, як реагують люди саме на цю пісню. Але обіцяємо найближчим часом презентувати і нову роботу «Прощай звєзда балєта».

Поки що ж у нас прем’єра треку Злилася з Весною від групи Цвіт Кульбаби.