Дві Ріки

2019-12-16 14:12:00
Дві Ріки
Півтора року тому Ігор Воєвудський, який був багаторічним лідером групи Авіатор, залишив команду і почав розвивати сольну кар’єру. Тепер ми слухаємо його нову пісню, але презентує її співак не під своїм звичним іменем, а під псевдонімом Igor Yan, яке, за його словами, виникло якось під час стояння в черзі.

«Ми з моїм продюсером стояли якось в черзі в ресторан. Це була обідня пора і ми стояли на тротуарі просто говорили. І він до мене звертається: «Ігорян, слухай! Ігорян, Ігорян…». Реально всі друзі до мене звертаються «Ігорян». І тут почалася гра букв. Ми сіли, почали писати…»

А там же підтягнулися і значення у сенсі Інь і Ян і так далі. Тому вирішено було, що творче ім’я таким і буде - Igor Yan. А прем’єрою Ігора під цим іменем стає пісня Дві Ріки, яку він уже опробував на живих концертах від серпня. При чому спершу Дві Ріки звучали трохи не так, як сьогодні.

«Перший варіант цієї пісні звучав зовсім по-іншому. Це був соціальний рок в стилі 80-х. Але зараз я вирішив переробити його в модерновому саунді. Він став ліричнішим і більше націленим на слухачок».