Піснею Особливих Дівчат

2019-12-16 15:07:00
Піснею Особливих Дівчат
Ще у лютому Анна Петраш почала працювати над Піснею Особливих Дівчат, яку тільки днями презентує в ефірі. Всі ці місяці співачка доводила композицію до ідеалу і за цей час в радіоефірах навіть виник трек зі схожою назвою від групи Kazka. Але сама Анна Петраш нічого поганого в цьому не бачить.

«Я не боюся порівняння моєї пісні з піснею Казки, тому що вони про різне. І я вважаю, що дівчат і сміливих і особливих потрібно підтримувати такими музичними композиціями».

Отож коли Анна Петраш співає про особливих дівчат, то тут вона має на увазі таку особливість, коли людина є просто собою, а не старається грати нетипову для себе роль:

«Сама пісня про те, що багато людей намагаються здаватися, а не бути. Приміряють чужі маски, але втрачають при цьому власне обличчя. В у своєму досвіді я зустрічала багато людей, які намагаються бути фріками, при чому самі насправді такими не є».

Скоро вийде другий альбом співачки, який називається Offline. Відповідно композиція про справжнє життя поза інтернетом і поза віртуальними масками якраз добре пасує до цього релізу.