Твій Номер/Плющ

2019-12-27 18:44:00
Твій Номер/Плющ
Бумбокс видав другу частину свого подвійного альбому Таємний Код. Рубікон. Мова йде саме про частину Рубікон і спеціально до його виходу команда презентувала відразу дві пісні звідти, які стали синґлами. Це композиції Твій Номер і Плющ.

Ідея видати відразу два треки належить директорові групи Олексію Согомонову. І хоча Андрій Хливнюк каже, що треки ці мало подібні і початково не були об’єднані якоюсь спільною ідеєю, все ж він погодився на такий експеримент. І тому в ефіри група подала подвійну презентацію. Першим треком група означила композицію Твій Номер, яку Андрій Хливнюк називає найсвітлішим записом на диску: 

«Як на мене – це найсвітліша пісня на цій платівці. Не те, щоб я вважав усі інші пісні темними. Але щось у ній таке є, що заставило мене грати на концертах ще до того, як друга частина з’явилася. І ця пісня, безумовно, стала новим хітом в турі і люди, не знаючи її, вже під кінець її співали». 
 
А другою презентацією стає композиція Плющ, яка запланована не тільки як частина альбому Таємний Код. Рубікон, але і як саундтрек до художнього фільму-біографії Лесі Українки, бо сама композиція написана на вірш поетеси. І для Андрія Хливнюка це дуже особлива робота:

«Крім низького поклону класиці української літератури, це ще й робота, яка врятувала особисто мене від дуже такого пірнання в глибоку депресію. Іноді у всіх відбуваються втрати в житті. І це тепер як есенція, це як ліки від таких втрат».

І цими ліками тепер може скористатися кожен охочий, бо пісня Плющ уже є на новому альбомі групи Бумбокс.