YouCrane
"Пісня Тобі"

Транс-Формер
"Ніч"

Kozak System
"Сни"

Віктор Павлік і 40 артистів
"Дай нам Боже"

ФДР - Головна

Укелеле

Пісні Beatles запишуть на укелеле

13:21   23 Лютого 2009

Нью-йоркський дует, який складається з двох шанувальників творчості Beatles - Роджера Ґрінволта (Roger Greenawalt) та Дейвіда Барата (David Barratt), збирається записати весь пісенний каталог своїх кумирів під акомпанемент невеличкої гавайської гітари укелеле. Музиканти збираються записувати по одній пісні за день – загалом повний репертуар легендарного квартету складається зі 185 пісень.

«Я вже давно думав над цим проектом – записати всі пісні Beatles на укелеле і викласти їх в iTunes. Я взнав, що тривалість повного трек-листа групи становить 9,4 години, або 185 пісень. Ви пам’ятаєте про ті жахливі події 2001-го року. Після нього я остаточно вирішив записати бітлів на укелеле, адже цей інструмент заспокійливо діє на людину і має терапевтичний ефект і саме це дуже потрібно нам після тих терористичних атак. Ми ще не зверталися до когось з учасників Beatles чи їхніх правонаступників, але в майбутньому обов’язково плануємо поговорити з ними про це. Ми навіть подумуємо запропонувати сину Ленона Шону (Sean Lennon) записати з нами одну з пісень його батька», - сказав Ґрінволт.

Це вже не перший проект музикантів, пов'язаний з творчістю Beatles. У минулому році вони провели концертний тур по США з назвою Бенефіс містера Бафета (The Benefit Of Mr Buffett), яка є перефразуванням пісні Beatles - The Benefit Of Mr Kite. Всі кошти зібрані за виступи, а це кілька сотень доларів США, музиканти передали одному зі світових багатіїв Ворену Бафету (Warren Buffett). На одному з концертів в рамках того туру син мільярдера Пітер (Peter) виконав з Ґрінволтом та Баратом композицію Beatles - You Never Give Me Your Money (Ти Ніколи Не Даєш Мені Грошей).

За матеріалами MusicRadar

 
Компанiя AT Trade
Фестиваль Н_ВРОКУ-2002 [www.nivroku.te.ua] UkrainaTV - Україна там, де ми!